Ik heb de product gekregen om te testen. Ik kon de kleur dus niet in de winkel zelf zien, maar uit de omschrijving gekozen en die is redelijk in de buurt. Nu in de zomer kan het prima, in de winter zal hij voor mijn huid iets te donker zijn, voor nu geeft het een mooie sun kissed gloed zonder dat het nep lijkt. Het is een hele dunne transparante vloeistof. Eenmaal op voel je het niet zitten, dat is echt heel fijn. Je ziet het ook niet zitten, het is zo transparant dat het geen dekking geeft, maar je gezicht krijgt wel een egale uitdrukking. Ik weet eigenlijk niet of ik het zal kopen als het op is, maar gek genoeg gebruik ik het inmiddels wel elke dag omdat het zo fijn is. Het geeft een mooie glans. Ik vind het eigenlijk een echt zomer product over je SPF. bijvoorbeeld op het strand. Het plumping effect zie ik niet.
Productinformatie
√ GETINT SERUM met plump effect
√ VERZORGT als een serum, dekt als een foundation
√ NATUURLIJKE stralende finish
√ OPBOUWBARE lichte tot medium dekking
√ HYDRATEERT 24 uur** lang
√ GESCHIKT VOOR alle huidtypes
Direct na het aanbrengen ziet de huid er stralender en egaler uit. De formule voelt licht aan op de huid en geeft een natuurlijk resultaat. True Mach Nude helpt de huid zichtbaar te verbeteren: onmiddelijk en na verloop van tijd. Het laat de huid er in 1 uur* voller uitzien waardoor fijne lijntjes minder zichtbaar zijn. Daarnaast hydrateert het de huid 24uur** lang. De formule bevat niet alleen hyaluronzuur maar ook glycerine. Hyaluronzuur trekt vocht aan en glycerine zorgt dat het beter door de huid wordt vastgehouden. Na 4 weken gebruik ziet de huid er gladder uit en heeft deze minder droge plekjes. De formule is non-comedogeen, dit houdt in dat de formule de poriën niet verstopt en geschikt voor de gevoelige huid.
Tip: Probeer ook L'Oréal Paris Lumi glotion. Deze kan je aanbrengen over je make-up voor een gloweffect op een gedeelte van je gezicht."
*Klinische score, 84 personen.
** Instrumentele test
Ingrediënten
Gebruiksaanwijzing
EcoBeautyScore
Bij L'Oréal Paris stellen we u in staat om weloverwogen keuzes te maken. Daarom hebben we in Product Impact Labelling gelanceerd, met behulp van een intern transparant scoresysteem om onze producten te beoordelen op basis van hun ecologische voetafdruk.
Vervolgens zijn we toegetreden tot de EcoBeautyScore Association, een wereldwijd initiatief dat meer dan 70 cosmeticabedrijven en brancheorganisaties samenbrengt om een gemeenschappelijk, geharmoniseerd scoresysteem te ontwikkelen.
De EcoBeautyScore-methodologie is ook gebaseerd op levenscyclusanalyse van producten en volgt de leidende principes van de Europese Commissie.
U vindt de eerste productscores op onze productpagina's.
Actieve filters
-
- Gratis gekregen
Fijne serum foundation voor de zomer
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
- Gratis gekregen
Super foundation
Wat een fijne foundation! Wat erop staat nude is ook echt zo. De foundation dekt mooi op mijn gezicht, je ziet niet dat je iets op hebt maar geeft een goede dekking op mijn huid. Ik heb hem zowel met een kwast als met een beautyblender aangebracht en met een blender vind ik het t fijnste. Hij plakt niet en je voelt eigelijk niet dat er iets op je gezicht zit, wat ik erg prettig vind. Ook blijft hij bij mij de gehele dag goed zitten ondanks dat ik een vette huid heb.
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
- Gratis gekregen
Foundation met een medium dekking en extra voeding
Ik had verwacht dat het net als een getinte dagcreme zou zijn, maar deze dekt wel meer dan een getinte dagcreme! Dit is eigenlijk als een medium dekkende foundation, maar dan met de voedingsstoffen van een serum! Hierdoor vind ik het moeilijk om hem aan te brengen. Moet ik het nou met een spons doen, met een kwast of met m’n vingers? Ik heb zit zelf een beetje tussen de kleuren in, maar ben wel enthousiast over het product. Het product is mooi egaal en mijn huid wordt er niet vetter van dan normaal! Daarnaast maakt het product mijn vette huid juist matte. Ben benieuwd naar het resultaat op langere termijn.
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
Beveelt dit product aanJaBehulpzaam?
-
- Gratis gekregen
Geeft net iets extra''s
Hier merkte ik gelijk al dat het een fijn product was! Het geeft je net een tintje wat je zelfvertrouwen opschroeft. Het maskeert niet ,waar ik mee bedoel dat het er niet als een opgemaakt masker uitziet. Maar gewoon mooi natuurlijk. En dan ook nog die SPF bescherming is natuurlijk ook mooi meegenomen.
Het is gemakkelijk op de huid aan te brengen. Ik vraag me alleen af of het flesje wel tot het laatst toe leeg te krijgen is met de pincet? Maar dat gaan we meemaken. Ik gebruik het nu een aantal dagen en tot tevredenheid. Het geeft genoeg kleur om er goed verzorgd uit te zien zonder dat er een make-up laat op je gezicht zit. Perfect voor de zomerse dagen denk ik. Soms maak ik het af met een rouge en wat mascara en lipstik en andere dagen vind ik het genoeg om alleen dit product te gebruiken.
Het blijft door de dag heen ook goed zitten, ik heb het nog niet bij hoeven werken.- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
Beveelt dit product aanJaBehulpzaam?
-
- Gratis gekregen
Prima maar niet bijzonder
Het aanbrengen van deze make up is best prima.Voel goed aan op de huid. Het is een lichte foundation maar vind hem zelf iets te licht dekkend.bijna helemaal niet. Het is wel top voor een hele lichte make up look. Het potje ziet er mooi uit maar als je het openmaakt vallen de druppels al naar beneden. Je huid heeft wel een mooie glans. Voor de zomer is het wel aan te raden maar niet voor de winter.
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
Verrassend anders
Dit is geen getinte dagcrème of iets dat daarop zou kunnen lijken. Het is eerder liquide bronzer voor het gezicht.
Het product breng je aan op je gezicht en met een borstel verdeel je het egaal overal op je gezicht. Het product is heel licht van structuur en je ziet het bijna niet liggen op de huid. Het geeft een licht gebruind kleurtje aan je gezicht, die er natuurlijk en mooi egaal uit ziet.
Ik vind het een aanrader als je zoiets zoekt.
Dit serum breng je aan na je dagcrème. Het is wel even zoeken hoeveel druppels je nodig hebt voor je gezicht.
Tip: begin met 2 druppels op je gezicht.- Heb je dit product van L'Oréal Paris ontvangen ter beoordeling?
- Ja
Beveelt dit product aanJaBehulpzaam?
-
Beter dan de elf halo glow
Ik vind dit echt een waanzinnig product. Blend net zo lekker als de elf halo glow maar niet zo shiny. Als de elf een dupe zou hebben zou het deze zijn. Een nieuwe favoriet in mijn kast. Blend prachtig, goede base voor onder andere cream producten, verplaatst niet bij aanbrengen van blush of concealer of bronzer. Perfect!
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Nee
-
Secret beauty tip
Ik hou dit liever stiekem voor mezelf want deze tinted serum is geweldig!
Maar hier ben ik toch om het te delen want im all for sharing is caring! Dit maakt je huid zo onwijs mooi. Het egaliseert de oneffenheden op je huid en biedt daarnaast ook hydratatie aan door de pure hyaluronic acid.- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Nee
-
- Gratis gekregen
Flawless tinted serum die je moet proberen!
Al een tijd lang was ik opzoek naar een lichte getinte serum waarvan en mijn huid beter zou worden maar ook egaal zou ogen zonder een cakey laagje. Nu heb ik eindelijk het perfect product gevonden. Super makkelijk en handig aan te brengen zonder dat je een expert hoeft te zijn. Je hebt maar heel weinig nodig om een frisse verzorgde look te krijgen. Wat zo fijn is aan dit product is dat je hiermee verschillende looks kan maken. Je kan voor een natuurlijke look gaan met alleen dit serum maar ook een wat meer avond look in combinatie met een bronzer, highlighter en blush
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
Foundation test
Hey hoi, ik mocht de foundation testen die ik hierboven heb staan.
Zelf gebruik ik niet vaak meer foundation maar dit is toch wel een aanrader als jij een rustige huid hebt met niet veel puistjes of onzuiverheden. Het is een fijne foundation die goed dekt, de verpakking is fijn want er zit niet te veel plastic omheen. De prijs / kwaliteit verhouding vond ik wel een beetje veel, je hebt veel foundations die het zelfde effect kunnen hebben voor een goedkopere prijs. Verder ben ik heel tevreden erover.
Wil jij ook een fijne foundation dan raadt ik deze voor je aan.- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Nee
-
- Gratis gekregen
Serumfoundation met lichte dekkinv
Ik kreeg de kans om dit product te testen. Zelf ben ik niet echt een foundation gebruiker, maar dat maakte dit product een goede eerste. Hij heeft geen sterke dekking, maar zorgt wel voor een egale huid en je ziet niet dat je het op hebt. Bij mij droogde het product wel snel op de huid, maar dat kan ook zijn doordat ik op het moment een drogere huid heb dan normaal. Voor de rest prima foundation als je niet voor een zware dekking zoekt. Ook fijn dat er een serum in zit dus is ook nog eens goed voor je huid.
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
- Gratis gekregen
Top product
Ik denk dat dit naast mascara’s van L’Oréal echt mijn persoonlijke favoriete product is! Ook als is het een getinte serum in plaats van een foundation, het heeft alle pluspunten dat ik zoek in een foundation. Nu het wat kouder begint te worden is het toch echt de ultieme combinatie: het geeft mijn droge huid de boost die het nodig heeft en tegelijkertijd heb ik een mooie egale huid met een gezonde gloed. Zeker een aanrader vóór dagelijks gebruik. Nog een pluspunt: het lijkt alsof je niets op hebt!
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
Beveelt dit product aanJaBehulpzaam?
-
- Gratis gekregen
Heel fijn product
Ik heb de afgelopen tijd de Loréal True Match Tinted Serum gebruikt. Ik gebruik normaal gesproken alleen concealer, omdat ik foundations/bb creams/cc creams niet fijn vind, omdat ze naar mijn gevoel een dik laagje achter laten op mijn huid. Ik ben erg verrast door het product. Ik wist niet zo goed wat ik er van moest verwachten, omdat een tinted serum toch wel iets nieuws voor mij was. Ik vind het product erg fijn omdat het dun aanvoelt op de huid, wat ik erg belangrijk vind als ik een product dagelijks ga gebruiken. Daarnaast biedt het mij de juiste hoeveelheid dekking. Ik heb van mezelf sproetjes en vind het fijn als deze door mijn make-up heen te zien zijn. Maar toch zorgt het product ervoor fat mijn huid er egaler uit ziet. Inmiddels gebruik ik het product nu dagelijks met veel plezier.
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
- Gratis gekregen
Geweldig product
Eerlijk waar echt een fijn product!! Ik breng het aan als een gewone foundation, hij is licht dekkend en ik heb serieus het gevoel dat ik niks op heb! Ik heb een nieuwe favoriet gevonden! Dit product is een blijver, ik heb hem vervangen voor de foundation die ik normaal eigenlijk gebruikte! Dat zegt al heel wat want ik gebruikte al jaren een andere (dezelfde)foundation. Blijft goed zitten, is natuurlijk maar toch ook met een lichte dekking. Dus twijfel je.. gewoon DOEN! Het is een blijver.
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
- Gratis gekregen
LOréal true match 4/5 medium tan
Ik kreeg deze foundation om te testen. In de zomermaanden is het moeilijk een goede kleur te kiezen, sinds mijn huidskleur dan ook een paar tinten donkerder is. De foundation was te licht voor mij. Smeerde goed, gebruikt met een beauty blender, niet veel nodig en gaf een fijne glow. De kleur daarentegen klopte voor mij niet helemaal, maar naast dat deze te licht was, haalde het ook alle koele tinten uit mijn gezicht. Dit vond ik zelf niet prettig omdat ik daardoor heel bleek eruit zag.
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
- Gratis gekregen
Geweldig
Dit is by far het mooiste make up product dat ik ooit heb gebruikt. Het is iets lastiger om de perfecte tint voor je huidskleur te vinden maar zeker niet onmogelijk. Het product is erg vloeibaar waardoor het mooi en gelijkmatig aanbrengt. Het trekt ontzettend snel in en is daarna super skin like. Je ziet niet dat je iets hebt aangebracht en het product is daardoor niet te vergelijken met een normale foundation. Verwacht geen volledige dekking maar wel een egale teint.
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
- Gratis gekregen
Goed product, aanrader!
Ik mocht deze foundation testen, bedankt! Omdat het zomer is, en mijn huid wat getinter is heb ik gegokt qua kleur. Ik denk dat ik met 4/5 medium de juiste keuze heb gemaakt. Heb het over mijn dagcreme heen gebruikt. Het is vloeibaar, niet dekkend voor effenheden/ bruine vlekjes etc maar maakt de huid optisch wel wat egaler. Droogt mat op. Voelt licht aan.
Ik had wel de neiging (te) veel te gebruiken omdat het erg snel introk en ik het dus op sommige delen van het gezicht niet kon uitsmeren. Maar, dat kan ook liggen aan een drogere huid door de zomer. Neutrale geur. De verpakking is mooi en het glazen flesje met pipet doet chique aan. Ik denk dat ik zelf dit getint serum eerder in de koudere maanden dus herfst/ winter en vroege voorjaar zou gebruiken. Dan komt het meer tot zijn recht. Maar, al met al is dit serum zeker een aanrader!- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
Goede dekking!
Ik draag altijd een getinte dagcreme, aangezien ik normaal niet ben voor foundations. Deze geven me vaak het gevoel alsof er iets op mn huid ligt en ogen minder naturel. Deze serum is dan ook verrassend goed! Ik breng deze aan na mijn transparante dagcreme en het blend goed in, zonder vlekken. Het enige minpuntje is de verpakking. Het was in het begin nogal smossen omdat er veel serum ook aan de rand hing, in plaats van enkel in de pipet.
- Heb je dit product van L'Oréal Paris ontvangen ter beoordeling?
- Ja
Beveelt dit product aanJaBehulpzaam?
-
- Gratis gekregen
Prima serum
Ik was erg enthousiast over het idee van een serum met een kleurtje! Helaas had ik een verkeerde inschatting qua kleur gemaakt en is 4-5 medium te licht voor mij. De serum zelf geeft een mooie natural glow, maar zowel bij mij als bij mijn moeder kregen we vooral rondom onze mond droge plekjes na het aanbrengen van de serum. Dat was erg jammer, verder zag het er namelijk wel super mooi uit! De tint is subtiel maar geeft wel lichte dekking.
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
Beveelt dit product aanNeeBehulpzaam?
-
Echt wauw!
Ik heb dit product paar dagen geleden gekocht omdat ik het steeds Vaker online zag voorbij komen ik was erg benieuwd doordat het een hele lichte dekking had en toen ik het aanbracht was ik echt in shock hoe mooi me huis er uit zag je eigen huis zie je nog wel maar beter dus echt een aanrader je kan het gewoon als een every day foundation gebruiken (ik vind het niet echt een foundation maar meer een serum)
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Nee
-
- Gratis gekregen
Verrassend goed
Ik gebruik dit product nu al een aantal weken en ben aangenaam verrast. Normaal vind ik getinte cremes/serums helemaal niets, maar dit product is top.
Ik breng het aan met een vochtige beauty blender waardoor je een "airbrush" effect krijgt. Voor mij heeft deze serum genoeg dekking voor dagelijks gebruik, foundation vind ik al snel te cakey ogen. Ik zou dit product zeker opnieuw kopen.
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
Getest en goed bevinden
De verpakking is fijn voor dit product. Ben wel gewoon om met een pincet te werken, dus handig. Vrij lopend, maar wel gemakkelijk om deppend met een sponsje aan te brengen. Kan er zelfs vrij goed wat rimpels mee verbergen. Heb het ook geprobeerd met eerst primer aan te brengen en nadien dit serum : oogt natuurlijk. Aanschaffen ? Niet in BE alleszins, daarvoor is het te prijzig.
- Heb je dit product van L'Oréal Paris ontvangen ter beoordeling?
- Ja
Beveelt dit product aanJaBehulpzaam?
-
- Gratis gekregen
Fantastisch
Wat een heerlijk serum is dit. Geeft een mooie zachte dekking op je huid. Geen masker gevoel maar heerlijk verzorgd. Het maakt je huid mooi egaal met toch wat nuances van je huid die er licht doorschijnd. Ook lijken rimpeltjes minder diep door het serum.
Echt een aanrader!
Klein minpuntje is dat het erg vloeibaar is waardoor er snel een druppel van de pipet valt.- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
- Gratis gekregen
Tinted Serum
Deze tinted serum voelt super licht en hydraterend aan. Het geeft een mooie glow en ziet er heel natuurlijk uit! Het brengt ook egaal aan. Ik breng het met mijn vingers aan en ik vind dit zelf het fijnst. Het product is ook betaalbaar.
Een nadeel vind ik de kleuren, er zijn weinig keuzes en al helemaal voor mensen met een donkere huidskleur..- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
- Gratis gekregen
Te vloeibaar dekt niet goed.
Het uiterlijk is precies een L’Oréal product zeer herkenbaar gemakkelijk in de hand en luxe uitstraling. Je brengt de serum aan middels een pipet , de serum is zo vloeibaar dat het er snel afdrupt . Met een blender heb ik het aangebracht . Het is niet plakkerig maar ook niet dekkend. Trekt snel in. Ik zou het niet zelf aanschaffen.
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
Beveelt dit product aanNeeBehulpzaam?
-
- Gratis gekregen
Foundation L,Oreal paris
loreal paris perfect match foundation
Heeyy, Ik vind het product erg fijn want het dekt goed en match goed met me kleur huid, daarnaast is het heel makkelijk aan te brengen en zit er veel in het flesje. Het cruncht ook niet als je op hebt zitten. Het blijft goed zitten en zeker ook lang dus het is zeker een aanrader!!- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
Loréal tinted serum
Na een lange tijd van twijfelen, toch besloten om deze fantastische tinted serum aan te schaffen. De kleur is perfect (ik heb een gele ondertoon, licht/medium huidskleur). Ik gebruik dit product elke dag. Ik hou er van naturel te lijken en dat lukt zeker. Hierbij nog een paar +/- punten:
+ Betaalbaar
- Bevat geen spf- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Nee
-
- Gratis gekregen
Natuurlijk en fijn product
Het product is in het algemeen heel goed. De teint past goed bij mijn huid, het product voelt niet als een dikke laag foundation aan en is goed smeerbaar op de huid. Ik vind alleen de manier van het opbrengen niet het meest gemakkelijk en gezien het product snel vlekt kan dat soms onhandig zijn. Verder super fijn
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
- Gratis gekregen
maakt de huid glad maar bedekt niet alles
Het product maakt je huid mooi glad en is makkelijk aan te brengen. De foundation ziet er natuurlijk uit en valt niet op als je hem op doet. De foundation bedekt geen moedervlekken of eventuele puisten. Ik zou dit product niet gebruiken als je bijvoorbeeld puisten of moedervlekken wilt verbergen.
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
Zeer aangenaam product
Ik gebruik normaal een BB crème die niet te hard dekkend is en geen dikke laag achterlaat. Deze serum is heel lopend en blend makkelijk in met mijn huid. Het dekt goed zonder een dikke laag op mijn huid te leggen. Ik vind het een zeer aangenaam product! Ik gebruik deze nu ipv mijn BB crème!
- Heb je dit product van L'Oréal Paris ontvangen ter beoordeling?
- Ja
Beveelt dit product aanJaBehulpzaam?
-
- Gratis gekregen
Goed product
Mooi product!
Is heel vloeibaar maar blend wel mooi in de huid.
Droogt mat op
Niet heel dekkend als je een hele onzuivere huid hebt. Lijkt de poriën minder zichtbaar te maken.
De kleur is net wel iets te donker op lichtere dagen maar met een lichtere concealer goed op kleur te maken- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
- Gratis gekregen
fijn serum
ik heb dit serum geprobeerd en was dan ook erg enthousiast over de werking ervan. Normaal heb ik een medium maar ik zou voortaan toch voor een Light medium gaan. gaf een mooie dekking voor mijn lichte wallen(hallo nieuw moederschap) en was dan ook zeer tevreden over het resultaat
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
Beveelt dit product aanJaBehulpzaam?
-
- Gratis gekregen
Goed opbouwbaar
Ik heb het product voornamelijk gebruikt als concealer rond de ogen, de kleur is een goede match met mijn tint in de zomer. Het product heeft een redelijk gele ondertoon. Het product is heel vloeibaar, maar zelf vond ik dat juist fijn omdat je het product dan beter op kan bouwen
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
- Gratis gekregen
fijne serum
Fijn product en gelukkig de juiste kleur die ik heb aangevraagd. Dit was natuurlijk van te voren een beetje moeilijk om in te schatten. De foundation dekt mooi en je hebt niet zoveel nodig. Ik moet alleen wennen aan het potje met pipet aangezien ik het gemakkelijk wil uitsmeren.
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
Beveelt dit product aanJaBehulpzaam?
-
- Gratis gekregen
Geen mooi effect
Ik ben helaas wat teleurgesteld in dit project. Mijn huid gaat er zeer van glimmen en het effect is daardoor niet heel mooi en natuurlijk. Omdat het een serum is, had ik natuurlijk verwacht dat het effect natuurlijk zou zijn, maar het doet voor mijn huid niet wat ik verwachtte.
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
Beveelt dit product aanNeeBehulpzaam?
-
Bedankt voor het delen van je ervaring! Wat jammer dat je niet het gewenste resultaat hebt gekregen. Het is een verzorgende foundation en daardoor kan het voor sommige huidtypes/condities te verzorgend zijn, waardoor je huid kan gaan glimmen. Een optie is om een compact poeder eroverheen te gebruiken om de huid te matteren. We zullen je feedback in ieder geval doorgeven aan de verantwoordelijke afdeling.
-
Bedankt voor het delen van je ervaring! Wat jammer dat je niet het gewenste resultaat hebt gekregen. Het is een verzorgende foundation en daardoor kan het voor sommige huidtypes/condities te verzorgend zijn, waardoor je huid kan gaan glimmen. Een optie is om een compact poeder eroverheen te gebruiken om de huid te matteren. We zullen je feedback in ieder geval doorgeven aan de verantwoordelijke afdeling.
-
Goedgekeurd!
Dit product breng je makkelijk aan. Het geeft een egale look en blijft lang zitten. Het gaat ook makkelijk met mijn huidtypetest (gevoelig), dus dat is al heel fijn. Ik breng het aan met een sponge maar met een brush gaat het ook prima. Ik raad deze foundation zeker aan!
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Nee
-
- Gratis gekregen
Mooi natuurlijk
Ik ben erg tevreden, en ga het zeker opnieuw kopen. Het verdeelt makkelijk over de huid, en het blijft de hele dag mooi zitten! en wat ook heel belangrijk is, je huid wordt er zacht van. Het staat mooi en natuurlijk, het geeft een egale huid. Het voelt als een dagcreme.
- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja
-
- Gratis gekregen
Goede foundation.
Goed dekkende foundation.
Smeert goed uit en je hebt niet veel product nodig. Hierdoor kan je dus langer doen met het product.
De foundation glimt niet maar is ook niet mat.
Foundation blijft de hele dag goed zitten.
Kortom ik vind deze foundation echt top!!- Ontving een geschenk voor deze beoordeling
- Ja















